Jdi na obsah Jdi na menu

Elektromechanik

11. 1. 2018

ELEKTROMECHANIK

Náplň práce:

- zajišťování údržby a opravy výrobních linek, výrobních strojů a zařízení

- provádění preventivní údržby linek a pravidelná kontrola jejich stavu

- hlášení a operativní řešení poruch a výpadků strojů či strojních zařízení

- aktivní účast na projektech vedoucích ke zlepšování, iniciace změn a inovací

- zabezpečování spolehlivého chodu výrobních zařízení (jednoúčelových strojů)

- obsluha tlakových nádob, plynových a zdvihacích zařízení

- účast při modernizaci a vylepšování strojů

- související administrativní agenda a reporting

Požadujeme:

- min. SOU technického směru

- přesnost a preciznost v dotahování úkolů

- schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu

- spolehlivost a iniciativní přístup k práci

- praxe v oblasti údržby ve výrobní společnosti

- znalosti hydrauliky, programování a robotů výhodou

- ochota pracovat v třísměnném režimu

- vyhláška 50/1978 Sb. §6

Nabízíme:

- místo výkonu práce v Ostravě

- zajímavé mzdové ohodnocení

- bonusy

- osobní ohodnocení

- příspěvek na penzijní pojištění

- příspěvek na dopravu

- příjemné a čisté pracovní prostředí

- stravenky

- 13. plat