Jdi na obsah Jdi na menu

Engineering & Process Manager

18. 9. 2018

Náplň práce:

  • vedení týmu specialistů na pozicích: procesní inženýr, technolog, lean specialista
  • vyhledávání možností zefektivňování výrobních a technologických procesů
  • zavádění osvědčených standardů a korporátních postupů v oblasti procesů
  • implementace nástrojů štíhlé výroby a zlepšování procesů
  • zodpovědnost za jednotlivé projekty, pravidelný reporting, sledování metrik
  • identifikace klíčových problémů a kořenových příčin při řešení neshod
  • zavádění nových linek, rozjezd nových strojů a jejich maximální využití
  • úzká spolupráce s oddělením výroby a kvality při řešení požadavků zákazníků
  • kooperace s oddělením vývoje při zavádění prototypů a nových produktů do výroby

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z výrobní firmy, nejlépe automotive
  • praxe v oblasti vedení lidí, manažerské dovednosti
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • certifikace Green Belt či Six Sigma výhodou
  • analytické a technické myšlení, smysl pro detail
  • znalost nástrojů štíhlé výroby a zlepšování
  • otevřená, týmová a komunikativní osobnost

Nabízíme:

  • místo výkonu práce v Ostravě
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • manažerské bonusy a benefity
  • jazykové kurzy a další odborná školení
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • příspěvek na penzijní pojištění pružná pracovní doba
  • stravenky
  • 13. plat