Jdi na obsah Jdi na menu

Inženýr dodavatelské kvality

15. 10. 2018

Náplň práce:

  • zajišťování kvalifikací dodavatelů, pravidelné audity dodavatelů
  • úzká spolupráce s dodavateli týkající se dodávek materiálů pro výrobu
  • řešení reklamací, zajištění opatření pro nápravu a prevenci (akční plány)
  • iniciace změn, které vedou k úsporám a snižování nákladů dodávaného materiálu
  • dohled nad kvalitou vstupního materiálu (ve spolupráci s kontrolory kvality)
  • hodnocení a validace vstupního materiálu pro výrobu, včetně studií o způsobilosti
  • dodržování požadavků zákazníků, příprava podkladů a analýz pro zákazníky
  • řízení dokumentace a standardů v oblasti dodavatelské kvality
  • reporting výkonnosti a způsobilosti dodavatelů
  • spolupráce při výběru nových dodavatelů, schvalování dodavatelů
  • schvalování nových dílů, vzorování, zástavbové zkoušky

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • zkušenosti z výrobní firmy, nejlépe automotive
  • znalost normy dle certifikace IATF (dříve ISO 16 949)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxe v oblasti výrobní kvality podmínkou
  • analytické a technické myšlení, smysl pro detail
  • otevřená, týmová a komunikativní osobnost
  • znalost 8D, 5Why, PDCA, SPC, MSA, R&R, FMEA, PPAP, APQP
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti s prováděním auditu dodavatele

Nabízíme:

  • místo výkonu práce v Ostravě
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • jazykové kurzy a další odborná školení
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • pružná pracovní doba
  • stravenky
  • 13. plat