Jdi na obsah Jdi na menu

Manažer oddělení kvality

28. 2. 2018

Společnost Stant Manufacturing s.r.o., která je celosvětově vedoucí společností v oblastech technologického návrhu, výroby a distribuce širokého spektra produktů a nástrojů pro automobilový průmysl, vyhlašuje výběrové řízení na pozici Manažer oddělení kvality.

Náplň práce:

vedení oddělení kvality

plánování a provádění interních a externích auditů

rozvoj oddělení kvality

vedení menšího týmu

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání technického směru

min. 5 let na stejné/podobné pozici

znalost norem kvality

znalost nástrojů kvality – PPAP, FMEA, VDA 6.3, APQP, 8D..

výborná znalost angličtiny

Nabízíme

datum nástupu: ihned / dle dohody

systém benefitů (penzijní připojištění, stravenky)

13. plat

seberealizace

možnost dalšího vzdělávání (odborné kurzy, cizí jazyky)

práce v příjemném kolektivu mezinárodní společnosti

Produktový inženýr

Popis pracovní nabídky

Společnost Stant Manufacturing s.r.o., která je celosvětově vedoucí společností v oblastech technologického návrhu, výroby a distribuce širokého spektra produktů a nástrojů pro automobilový průmysl, vyhlašuje výběrové řízení na pozici Produktový inženýr.

 podílet se na vývoji produktů palivových systémů pro OE zákazníky v automotive

poskytnout pomoc při vytváření a testování prototypů

zajistit projekt od začátku až po úspěšné a včasné spuštění výroby produktu

vést několika projektů najednou

rozvíjet vztahy se zákazníky

spolupracovat s oddělením prodeje a řízení projektů

Požadujeme

minimálně 2 roky na obdobné pozici

zkušenost v automotive

schopnost řešit problémy

schopnost vést více projektů najednou

znalost APQP

znalost CAD

plynulá angličtina podmínkou

Nabízíme

stravenky

13. plat

pružná pracovní doba

přátelský kolektiv

nástup ihned nebo dle dohody