Jdi na obsah Jdi na menu

Specialista na štíhlou výrobu

11. 1. 2018

Náplň práce:

 řízení, zavádění a optimalizace dlouhodobých zlepšovacích postupů ve výrobních a nevýrobních procesech s využitím TPS – LEAN metod (one piece flow, 5S, VSM, TPM, SMED, Six sigma….)

spolupráce s výrobou a ostatními odděleními na analýzách procesů a implementaci navržených opatření

optimalizace výrobních procesů a postupů

aktivní účast na projektech zaměřených na snižování nákladů

zodpovědnost za plánování, iniciování a řízení Lean strategie a aktivit v rámci celé společnosti, včetně vizualizace výsledků

vedení a trénink všech úrovní zaměstnanců ohledně použití a možností LEAN nástrojů

plánování a implementace Lean metodik vedoucích ke zlepšení výkonnosti

podpora a řízení procesu neustálého zlepšování v ostatních odděleních

úzká spolupráce a především komunikace s dalšími odděleními

pravidelný reporting aktivit managementu společnosti vedení

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání technického směru

předchozí praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky (pro zákazníky Porsche, VW, BMW velkou výhodou)

dobrou znalost výrobního procesu

orientaci na neustálé zlepšování procesů, prokazatelnou znalost LEAN nástrojů (5S, VSM,TPM, SMED, Six Sigma,…)

komunikativní znalost AJ

znalost MS Office

Nabízíme

datum nástupu: ihned / dle dohody

systém benefitů (penzijní připojištění, stravenky)

13. plat

seberealizace

možnost dalšího vzdělávání (odborné kurzy, cizí jazyky)

práce v příjemném kolektivu mezinárodní společnosti

Svůj životopis zašlete prosím v souboru typu doc, nebo pdf na adresu araszykova@stant.com . Pokud se vám neozveme během 14-ti dnů od vaší reakce, dali jsme přednost jinému kandidátovi. Bohužel nejsme schopni komunikovat se všemi zájemci. Děkuji za pochopení.